17497.
383. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Magyar Elemér: Láthatatlan kaszárnya. Szatirikus regény. Bp., 1935., Kosmos. Kiadói egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.