17453.
383. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Merriman, Charles Eustace: A dollárkirályfi levelei papájához.Bp., 1905, Rákosi Jenő. Díszes, foltos, kopott szecessziós vászonkötésben.