17437.
383. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Oheroly János (szerk): Torna-zsebkönyv. Negyedik kiadás. Bp., 1900, Hornyánszky. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.