17499.
383. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Petru Dumitriu: Farkasvadászat. Bp.,1950., Szikra. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, az utolsó lapon és a hátsó kötéstábla belsején ceruzás firkával, volt könyvtári példány.