Adolf Hitler. Bilder aus dem Leben des Führers. Hamburg/Bahrenfeld, 1936, Cigaretten/Bilderdienst. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban / Half linen binding, good condition
Nagy Gyula: Az erdélyi oláhság rövid története a világháborúig. Székesfehérvár,1934,Székelyszékiek és Erdélyiek Társasága,(Debreceni István-ny.), 116 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, a borítón kis foltokkal, jó állapotban.
Huttner, Alexander: Leitfaden der ungarischen Geschichte für Schule und Haus
Pest, 1859. Lampel R. 107 l. Korabeli félvászon kötésben, előzéklapja hiányzik, korabeli számla (1861 keltezéssel) a címlap hátoldalára beragasztva.
Erzsébet királyasszony emlékének. Hódolat Magyarország Nagy Királynéjának, a királyi ház fenséges tagjainak és a magyar nemzet jeleseinek kegyeletes közreműködésével. A szerkesztő-bizottság elnöke: báró Dániel Ernőné. Főszerkesztő: Gábel Gyula. királyi ház fenséges tagjainak és a magyar nemzet jeleseinek kegyeletes közreműködésével. A szerkesztő-bizottság elnöke: báró Dániel Ernőné. Főszerkesztő: Gábel Gyula. Gottermayer-féle díszes aranyozott egészvászon kötésű album, jó állapotban
Szabó István: A magyar mezőgazdaság története a XIV. századtól az 1530-as évekig. Agrártörténeti tanulmányok 2. Bp, 1975, Akadémiai Kiadó. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.
Dr. Áldásy Antal: A keresztes hadjáratok története. Szent István Könyvek 18. Bp.,1924, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, hiányzó gerinccel, kopott borítóval.