Élesdy István (1912-1987): Balatoni táj. Tus, papír, jelzés nélkül, hátoldalán KépzőMűvészeti Alap Képcsarnokai címkéjén feliratozott és datált (1958). Díszes, kissé sérült üvegezett keretben. 28×42 cm