10110. 383. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 800 HUF 4,77 EUR, 5,14 USD
0 HUF
Élesdy István (1912-1987): Liget Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap széle sérült és foltos, 18×31 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit