10258. 383. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
10
0 HUF
László Ákos (1940-): Kézdivásárhelyi emlék. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 35×48,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf