10369. 383. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 000 HUF
0 HUF
Sándor Kata jelzéssel: Gacsály (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye), 1932. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Jobb felső sarkában töréssel. 40,5x50,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras