10370. 383. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Sáros András Miklós (1945-): Tanya II., 1997. Hidegtű, papír, jelzett, művészpéldány E.A. I/III. Üvegezett fa keretben, 18x15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf