19170. 383. Gelaufene Fernauktion Juwelen
6 000 HUF 15,92 EUR, 17,14 USD
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) apró kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 9,28 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert