19169. 383. Gelaufene Fernauktion Juwelen
3 400 HUF
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, kövekkel, jelzett, d: 2 cm, bruttó: 6,08 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert