19172. 383. Gelaufene Fernauktion Juwelen
10 000 HUF 26,53 EUR, 28,57 USD
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon díszített karperec, jelzett, 6,5×5 cm, bruttó: 22,89 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert