1947. "MNB Váltó 1947. I." kétoldalas Zn díjérem (35mm) + 1989. "Magya... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/383/kategorien~Numismatik/Sportpreise-und-Sportgedenkmedaillen~1500010/1947-MNB-Valto-1947-I-ketoldalas-Zn-dijerem-35mm-plus-1989-Magyar-Nemzeti-Bank-dolgozoin~II2281052
2281052
30920
383
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Beschreibung: 1947. "MNB Váltó 1947. I." kétoldalas Zn díjérem (35mm) + 1989. "Magyar Nemzeti Bank dolgozóinak Spartakiádja Budapest 1989 június / Budapesti emlék" aranyozott Br érem (80mm) T:2,2- aranyozás kopott
: pelikán_kristóf