11183. 383. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 400 HUF
0 HUF
Német mokkás készlet, 4 db csésze és alj, kanna, cukortartó, tej kiöntő, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert