11227. 383. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF 8,11 EUR, 8,82 USD
0 HUF
Vadászó medvék festett, biszkvit porcelán tál, jelzett, kopásokkal 31 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert