11218. 383. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
Virágmintás szív alakú porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8×8×2,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor