Kozma Lajos: Találkozás Hamupipőkével. Révész Béla uj novellái Kozma Lajos rajzaival. Csak a szövegkötet!
Bp., 1909. Singer és Wolfner. 153 + 2 p.. Kissé sérült papírborítóban.
Arany János összes munkái. 1.-4. kötet. Bp., 1883-84, Ráth Mór. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott, helyenként kissé sérült gerinccel és kopott borítóval..
Márai Sándor: Egy polgár vallomásai. I-II. köt. A borító Fenyves Sándor grafikus munkája. Márai Sándor munkái. Bp.,é.n. (cca 1944),Révai, 304+333 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, kissé szakadozott, papírborítóval, a papírborító belsején kis javításokkal, a II. kötet papírborítójának gerincén kis hiánnyal.
Márai Sándor: Szindbád hazamegy. Márai Sándor munkái. A borító Fenyves Sándor munkája. Bp.,(1940) ,Révai, 216 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt illusztrált papír védőborítóban. Regény Krúdy Gyuláról. Első kiadás.
Márai Sándor: Kassai őrjárat. A borító Fenyvesi Sándor grafikus munkája. Márai Sándor munkái. Bp.,(1944),Révai, 203 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói kissé foltos illusztrált papír védőborítóban, a papírborító gerincén hiánnyal, javított papírborítóval és kötéssel.
Márai Sándor: Kabala. Márai Sándor munkái. Bp., 1943,Révai, 285+3 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborító sarkán kis kopásnyomokkal, de alapvetően jó állapotban.
Márai Sándor: Bébi vagy az első szerelem. Márai Sándor munkái. Bp., 1943,Révai, 346 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, kissé szakadozott papírborítóval, kissé laza fűzéssel.
Márai Sándor: Csutora. Bp.,[1939], Révai, 211 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborító belsején kisebb hiánnyal.
Márai Sándor: Vendégjáték Bolzanoban. A borító Fenyves Sándor grafikus munkája. Márai Sándor munkái. Bp. én.,Révai, 336 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a borítón kis hiánnyal, kis szakadásokkal.
Márai Sándor: A szegények iskolája. A borító Fenyves Sándor grafikus munkája. Márai Sándor munkái. Bp., én. ,Révai, 210 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, hiányzó címlappal.