18542.
384. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Magyar Lexikon. XV. kötet. Sopronya-Vezér. Bp.,1884, Gerő Lajos. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.