Kardos György: A magyar klasszicista építészet. A magyar klasszicista építészet társadalmi, gazdasági és politikai alapjai. A magyar klasszicista építészet formaképzése. Mérnöki Továbbképző Kiadványok. Építőművészet Kérdései. Bp., 1953, Magyar Építőművészek Szövetsége-É. M. Építőipari Könyv- és Lapkiadó, 89 p. 74 fekete-fehér képpel illusztrált. Papírkötésben, kissé megviselt borítóval.
Megjelent 1000 példányban.
Bodó László: Knezich Károly honvéd tábornok. Studia Agriensia 19. Eger, 1998, a Heves Megyei Múzeumi Szervezet és a Dobó István Vármúzeum kiadása. Papírkötésben, jó állapotban.
Bak M. János- Kozák Gyula- Litván György- Rainer M. János: Az 1956-os magyar forradalom. Történelmi olvasókönyv középiskolásoknak. Bp., 1991, Tankönyvkiadó.Fekete-fehér fényképekkel illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban.
Deák Ferenc országgyűlési levelei. 1833-1834. Sajtó alá rendezte, a bevezetést és a jegyzeteket írta Sándor Pál. Zalaegerszeg, 1997, a Zala Megyei Levéltár kiadása. Papírkötésben, szép állapotban. Volt levéltári példány.
Erdődy Gábor: Kossuth Lajos. A demokratikus polgári átalakulásért és a nemzeti önrendelkezés kivívásáért folytatott küzdelem vezéralakja. hn., 2002, Argumentum. Papp Tibor felvételeivel és reprodukcióival illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban.
Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp.,1932, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 371 p. Második kiadás. Kiadói kopott aranyozott félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, foltos lapélekkel.
Erdély története napjainkig I-III. kötet. Szerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1987, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, a III. kötet kiadói papírborítóban, az I. kötet kötése javított.
Eddy Bauer: The History of World War II. Sydney, 1979., Book for Pleasure. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.