Kristó Gyula- Makk Ferenc: Az Árpád-ház uralkodói. Hn., én., az I.P. C. Könyvek Kft. kiadása. Díszkiadás. Műbőr kötésben, szép állapotban. Kihajtható "Az Árpád-ház családfája" melléklettel.
A XX. század ujjlenyomata. Az ötletet adta, a tárgyakból válogatott és az előszót írta Gerő András. Bp., 2001, Városháza. dr. Schiffer János által aláírt! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, Budapest Főváros X. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói, kissé szakadozott papír védőborítóban
Csengery Antal: Történeti tanúlmányok és jellemrajzok. 1. kötet Pest, 1870. Ráth Mór. 1 t. (a szerző fényképe), IV l. 1 sztl. lev. 409 l.; Kiadói enyhén sérült egészvászon kötésben.
Szokoly Viktor: Mexiko Miksa császárig. Különösen ős- és ujabbkori története, államszervezete, azték müveltségi története s különböző népfajaira vonatkozólag. Báró Müller J. W., Prescott William H., Armin Th. s mások nyomán közli ~.
Négy részben. (Tiz különnyomatú képpel.) Pest, 1866. Emich. 1t.+VII+(1)+364p.+9t . Kiadói papírkötésben, fűzés szétvált, hátsó borító hiányzik, első sérült
A magyarországi vas- és fémmunkások központi szövetségének története. Szerk.: Demeter Józsefné, Szepesi Ferenc. Bp.,1990, Szakszervezetek Elméleti Kutató Intézete. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Hegedüs Loránt: Kossuth Lajos, legendák hőse. Bp.,1941, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt.,316+2 p. Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
A Mátyás Graduale. A bevezető tanulmányt és a képmagyarázatokat Soltész Zoltánné írta. Bp., 1980, Magyar Helikon-Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. +
A magyarországi gályarab prédikátorok emlékezete. Galeria Omnium Sanctorum. Szerk.: Makkai László. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.