15103.
384. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
Sven Hedin: Belső- Ázsia küszöbén. 1890-1891. Halász Gyula fordítása. 31 képpel, 1 térképpel. Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott gerinccel és gyógyszertári bélyegzővel ellátva.