cca 1932 Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek későbbi igazgatójának (1945-49) portréi, 2 db hidegpecséttel jelzett és logóval ellátott hártyapapírral védett fotólap Rónai Dénes budapesti műterméből
cca 1860-1870 Pozsony, Vrabély-nővérek. Vrabély Szerafina (1841-1931), Vrabély Stefánia (1849-1919), és Vrabély Anna Paulina (1843-?), Liszt és Brahms tanítványai, Vrabély Károly (1794-1879) Szlemenics Szerafina (1806-1868) gyermekei, keményhátú fotó, Pozsony, Kozics Ede műterméből, 10x6 cm.
cca 1860 Vaszary Mihály (1827-1892) író, főgimnáziumi tanár, prímási uradalmi igazgató, és felesége Szabó Kornélia Vaszary Mihályné (1837-1919), Vaszary János (1867-1939) festőművész szülei, keményhátú fotó, Pest, Barabás és Fájth, foltos, a felületén sérülésnyommal, 10x6 cm