Foto Zahl der Lose: 502
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2286396
13039
384
Photo
cca 1910 Budapest, Sinayberger Béla fényképész műtermében készült keményhátú vintage fotó, szecessziós hátlappal, 13x21,5 cm
2199704
13040
384
Photo
cca 1920 Újpest, Magyar Ólomárúgyár és Fémkereskedelmi Rt. dolgozóinak tablófotója, fotó kartonon, 12x17 cm
2291894
13041
384
Photo
1904 Kisfiú műtermi portréja, kartonra kasírozva, Leopold Weisz műterméből, 17×11 cm
2291538
13042
384
Photo
1903 "Mártha", keményhátú fotó Fekete Sándor nagyváradi műterméből, 20×11 cm 2247111
13043
384
Photo
1938 Budapest, Mátyásföld, Danae Focker típusú repülőgépről készült fotó, 14x23 cm
2286414
13044
384
Photo
cca 1910 Drezda, Ursula Richter fényképész műtermében készült vintage fotó, hidegpecséttel jelzett, 11x15,1 cm, karton 16,5x23,8 cm
2286585
13045
384
Photo
cca 1910 Máramarossziget, ifj. Osztapovics Ferenc fényképész műtermében készült, keményhátú, vintage fotó, a kép kopott sarkain gombostű nyomok, 13x21,2 cm 2289393
13046
384
Photo
cca 1900-1950 28 db gyerekeket ábrázoló fotólap, 9×14 cm
2287293
13047
384
Photo
cca 1960-1970 Erdélyi és kárpátaljai területeken készült tájképek, életképek, Buday J. László felvételei, 21 db, 9×14 cm 2296065
13048
384
Photo
Fái J. Gyula: Ismeretlen férfi keleties ruhában. Kabinetfotó 13x22 cm
2286665
13049
384
Photo
cca 1902 Szeghalom, Onnli Ferencről készült vintage fotó, Leitmann Sándor fényképész pecsétjével jelzett, feliratozva, 20,3x10,8 cm
2293399
13050
384
Photo
cca 1930 BNV Kozma sonka pultja. Fekete pecséttel jelzett fotó Saroktöréssel 16x24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF