Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 7
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2219560
10560
384
Ex libris - small-graphics
Conrad Gyula (1877-1959): Karácsony. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 13,5×9,5 cm 2020010
10561
384
Ex libris - small-graphics
Bordás Ferenc (1911-1982): Vig Jutka mesekönyve. Fametszet, papír, jelzett, 7x6 cm
2225200
10562
384
Ex libris - small-graphics
3 db, részben szecessziós ex-libris és kisgrafika. Nagy Árpád (1894-1959), 2 db és Wenczel Márton (1900?-1942), 1 db Klf. technikák, papír, jelzett. 8x5 és 10,5x7 cm közötti méretben. 2253446
10563
384
Ex libris - small-graphics
Vertel József (1922-1993): Parlament. Rézkarc, papír, jelzett. 12×8 cm
2253372
10564
384
Ex libris - small-graphics
Vertel József (1922-1993): Visegrád Mátyás király korában. Rézkarc, papír, jelzett. 5×15 cm 2253380
10565
384
Ex libris - small-graphics
Vertel József (1922-1993): Visegrád Mátyás király korában. Rézkarc, papír, jelzett. 5×15 cm
2295874
10566
384
Ex libris - small-graphics
Radványi Károly: Veér-Wenczel Márton kisgrafikái. Irta és összeállította ~.
Nagyvárad, 1942. Kálvin ny. 1t. (felragasztott fénykép)+(5)p.+10t. (20 felragasztott ex librissel) Számozott (146./160), a szerző által aláírt példány Zsinórral átfűzött, kiadói papírborítóban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF