10412. 384. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 000 HUF
21
0 HUF
Ifj. Würtz Ádám (1957-): Beatle-ház. Színes rézkarc, papír, jelzett. Próbanyomat, művészpéldány E/A. II/VII Üvegezett fa keretben, 29×20 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner