10418. 384. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
11 000 HUF
14
0 HUF
Ismeretlen jelzéssel: Gésák. Akvarell, ceruza, tus, papír, üvegezett fa keretben. 18,5x27 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf