10253. 384. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
10 000 HUF
15
0 HUF
Novák Sándor jelzéssel: Erdei út. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 22,5x62 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf