Olvashatatlan jelzéssel: Napfényes mediterrán vízpart. Olaj, vászon. D... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/384/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Olvashatatlan-jelzessel-Napfenyes-mediterran-vizpart-Olaj-vaszon-Diszes-historizalo-stC3~II2267584
2267584
10422
384
38000
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Napfényes mediterrán vízpart. Olaj, vászon. Díszes, historizáló stílusú keretben. 60x80 cm
: scanner