10433. 384. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF 5,41 EUR, 5,88 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Velencei részlet. Kréta, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 37,5x26 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf