18 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően 1900-1925 körül működött festő alkotása: Menyecske virággal. Olaj, karton. A hátoldalán keretezéssel kapcsolatos korabeli, " (...) 150 K kifizetése (....)" (korona) felirattal. Historizáló stílusú, kissé sérült fa keretben. 39,5x29,5 cm