10283. 384. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF 13,51 EUR, 14,71 USD
0 HUF
Púza Sándor (?-?): Hegedülő lány. Olaj, vászon, jelzett, 2 javított sérüléssel, 50×69,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf