10390. 384. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
19 000 HUF
0 HUF
Vajda Ferenc (1892-?): Korcsolyázók. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott fa keretben. 28,5x42 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf