19013. 384. Gelaufene Fernauktion Juwelen
7 000 HUF 18,92 EUR, 20,59 USD
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) virágos gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 9,29 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert