19145. 384. Gelaufene Fernauktion Juwelen
2 000 HUF
15
0 HUF
Ezüst(Ag) fülbevaló pár, jelzett és nyaklánc, 24 db lapis lazuli kővel kővel, jelzett, h: 40 cm, fülbevaló pár és nyaklánc össz. br. 15g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert