12232. 384. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 000 HUF
0 HUF
1935 'Megváltó Gyógyszertár, Magyargencs/Vető Sándor, Bp', feliratú fém szódásüvegfej, 'madárfejes' kiöntő résszel, jelzett, kopott, 10x7 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras