12231. 384. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 000 HUF
0 HUF
1936 'Vitéz Erdélyi Márton, Kiscsősz/Kont Oszkár, Bp' feliratú fém szódásüvegfej, 'madárfejes' kiöntő résszel, jelzett, kopott, 10,5x8 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras