Flohmarkt Zahl der Lose: 645
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2293866
11783
384
Flea Market
Vegyes doboz tétel, 4 db Zwack Unicum Szilva, Brand kétszersült, Hipp tápszer lemezdobozok és Whitman's Sample csokis kartondoboz, változó állapotban, közte kopott, horpadt, sérült is, 19x10 cm, 22x15x9 cm, 19x9x9 cm, és 14x23x6 cm
2293722
11784
384
Flea Market
2293717
11785
384
Flea Market
Retró faragott, festett fadoboz, kis lepattanással, kopásnyomokkal, 21,5x11,5x5,5 cm,
2294110
11786
384
Flea Market
2295724
11787
384
Flea Market
2 db régi könyvtámasz, angyalos illusztrációval, sérülésekkel, 10×12×9 cm 2295372
11788
384
4400
Flea Market
Régi földgömb, fa talpon, kopásnyomokkal, m: 40 cm 2294226
11789
384
Flea Market
Szaru borítású bot, jó állapotban, h: 90 cm
2288801
11790
384
Flea Market
Retro karácsonyfa elektromos égősor, össz. 3 db, részben hiányos (néhány égő nélkül), nem kipróbált 2288884
11791
384
Flea Market
Réz mozsár törővel, mozsár m: 12,5 cm, törő m: 20,5 cm 2288977
11792
384
Flea Market
4 évszakot ábrázoló 4 db réz dombormű, jelzés nélkül, fa keretben, egyenként 27x27 cm
2295801
11793
384
Flea Market
Daydream ausztrál jégvödör, kis kopásnyomokkal, kisebb horpadásokkal, d: 20 cm
2295795
11794
384
Flea Market
Nagyméretű tehén kolomp, jó állapotban, h: 45 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF