Flohmarkt Zahl der Lose: 645
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2261777
11870
384
Flea Market
Dísz fa pengéjű kés, díszes fém markolattal, h: 36 cm 2244286
11871
384
Flea Market
6 db erdélyi fafaragás, ebből 2 db sérült, h. 16 és 26 cm közötti méretben
2212443
11872
384
400000
Flea Market
Szecessziós ezüst (Ag) tálca gazdag szőlőt és leveleket formázó díszítésekkel. Jelzett. 1312 g. 52x33 cm / Art nouveau silver tray with grape ornaments. Hallmarked. 1312 g
2263232
11873
384
Flea Market
Kerámia angyal, kézzel festett, alján címkén jelzett (Brauns-Heitmann Warburg), apró kopásnyomokkal, m: 21 cm + Műanyag maci, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 14,5 cm .
2263159
11874
384
Flea Market
Festett fa ládika 20x10x8 cm 2109872
11875
384
Flea Market
Lovas ón fali tál, d: 22 cm
2160175
11876
384
Flea Market
2208808
11877
384
Flea Market
2160016
11878
384
Flea Market
Fa bivaly és őz figura, össz. 2 db, m. 5 és 7 cm
2262919
11879
384
Flea Market
2 db 2 karú fém gyertyatartó, egyik tartó laza, 14x28 cm
2288881
11880
384
Flea Market
Kiskunhalas címere, faragott fa, 34x24 cm 2197855
11881
384
Flea Market
2 db faragott fa doboz, az egyik belül firkált, 20x13x5,5 cm, 12,5x6x17,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF