Flohmarkt Zahl der Lose: 645
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2295809
12223
384
Flea Market
Ón sörös korsó, jó állapotban, m: 15 cm
2295807
12224
384
Flea Market
Ón kiöntő, jó állapotban, m: 17 cm 2295798
12225
384
Flea Market
Alabástrom/réz/üveg házi szenteltvíztartó, h: 14,5 cm
2294272
12226
384
Flea Market
2 db sárga colstok, egyiken román felirattal 2295781
12227
384
Flea Market
Régi fém doboz, kopásnyomokkal, rozsdafoltokkal, 12,5×10×3 cm 2291078
12228
384
Flea Market
1936 'Mátraderecskei Szikvízgyár/Kont Oszkár, Bp' feliratú fém szódásüveg fej, madárfejes 'kiöntő' résszel, jelzett, kopott, 10x7 cm
2291133
12229
384
Flea Market
1939 'Neumayer József, Kisbér/Kont Oszkár, Bp.' feliratú fém szódásüvegfej, 'madárfejes' kiöntő résszel, jelzett, kopott, 10x7 cm
2291105
12230
384
Flea Market
1917 'Schwarcz Izidor, Ugod/Süss és Friedmann, Bp' feliratú fém szódásüvegfej, jelzett, kopott, 11x8 cm 2291155
12231
384
Flea Market
1936 'Vitéz Erdélyi Márton, Kiscsősz/Kont Oszkár, Bp' feliratú fém szódásüvegfej, 'madárfejes' kiöntő résszel, jelzett, kopott, 10,5x8 cm 2291127
12232
384
Flea Market
1935 'Megváltó Gyógyszertár, Magyargencs/Vető Sándor, Bp', feliratú fém szódásüvegfej, 'madárfejes' kiöntő résszel, jelzett, kopott, 10x7 cm 2291941
12233
384
Flea Market
Régi ezüstözött fém kés készlet műanyag nyéllel, 6 db tokban, egyik nyele eltört, másik kettő repedésekkel, h: 17 cm
2293548
12234
384
Flea Market
Nagy vegyes bizsu tétel: nyakláncok, karkötők, stb. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF