11786. 384. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
5 000 HUF 13,51 EUR, 14,71 USD
0 HUF
Régi bőr borítású kalap tartó, kopott, sérült, megviselt állapotban, 40x38x28 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras