1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
1932 Barthos-Kurucz: Egyetemes Történelmi Atlasz. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 40 p. Papírkötésben, kissé kopott borítóval, borító jobb alsó sarkában és néhány lapon apró foltokkal.