Musik, Noten, Instrumenten Zahl der Lose: 35
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2271147
13427
384
Music, Musical notes, Instruments
Diószegi Sándor: Tulipános magyarnóta-láda, Szentendre, 1987, A Művészetpártolók Első Magyar Nosztalgia Egylete, 2000 példányban kiadva, papírkötés
2286486
13428
384
Maczkó Mária-Rónai Lajos: "Rózsát ültettem a gyalogútra..." Galga menti népdalok. A dalanyagot gyűjtötte, válogatta, összeállította és közzétette: Mackó Mária és Rónai Lajos. Galga Menti Műhely 3. sz. Aszód, 2010, Petőfi Múzeum. Kiadói papírkötés, az elülső szennylap részben kijár, a hátsó szennylap hiányzik, kissé kopott borítóval.
2287233
13429
384
2 db Erkel Ferenc Bánk Bán c. operájával kapcsolatos könyv: Operaismertetők 6. Szövegét írta Egressi Béni, zenéjét szerezte Erkel Ferenc. Ismerteti Radnai Miklós. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kottarészletekkel. Kiadói kopott papírkötés, címlapon ceruzás tulajdonosi névbejegyzéssel. + Vámosi Nagy István, Várnai Péter: Bánk Bán az operaszínpadon. Operadramaturgiai tanulmány. Bp., 1960, Zeneműkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált.
Kiadói papírkötés
2287255
13430
384
2199801
13431
384
Csillogó karácsony. Karácsonyi énekek. 20 régi és ujabb karácsonyi ének 1, 2, 3, 4 és 6 szólamú egyneműkarra . Bp., 1934, Magyar Kórus. 32p. Kották. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval. 2295284
13432
384
Mihály Tamás: Basszus! Omega! - Ez egy életre szól (Omegától alfáig). Bp., 2014, Noran Libro. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. 2287312
13433
384
Kodály Zoltán: A magyar népzene. A példatárt Vargyas Lajos készítette. Bp., 1952., Zeneműkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
2295632
13434
384
2295720
13435
384
Karácsonyi Album énekhangra és zongorára. Magyar és más népek dalaiból válogatta és közreadja: Szekeres Ferenc. Bp., Editio Musica. 2295679
13436
384
Fantóné - Hajdu - Hernádi - Komjáthy (szerk.): Czerny. Könnyű technikai gyakorlatok I. Hatodik kiadás. Bp., 1963, Zeneműkiadó. + Hajdu - Hernádi - Kassai - Komjáthy (szerk.): Czerny - Bertini Etüdök. Bp., 1970, Editio.
2295696
13437
384
2295703
13438
384
A gyermek Mozart. Összeállította: Hernádi Lajos. Tizennegyedik kiadás. Bp., 1962, Zeneműkiadó. + Fantóné - Hernádi - Komjáthy - Máthé - V. Inselt: Zongoraiskola I. kezdőknek. Bp., 1966, Zeneműkiadó.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF