Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 84
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2294779
31389
384
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Exner Károly (1850-1919) ~1900. Jelzetlen Ag? korcsolyázó sportérem füllel, szalag nélkül, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (17,68g/36mm) T:2 2294762
31390
384
Numismatik
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) ~1900. "Budapesti Korcsolyázó Egylet - Alakult 1869 / Nemzetközi Verseny" jelzetlen Ag sportérem füllel, szalag nélkül (25,04g/35mm) T:2 kis patina 2289110
31391
384
Numismatik
1902. "FELSŐ-LÖVŐI ÁG. EV. TANINTÉZETEK / TORNA VERSENY 1902" Br sport emlékérem füllel (29mm) T:1- ph.
2288253
31392
384
Numismatik
Ripszám Henrik (1889-1976) 1908. "Munkás Testedző Egyesület" Br emlékérem füllel (40mm) T:2 2285761
31393
384
Numismatik
2152137
31394
384
6500
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "DR SPRINGER FERENC EMLÉKÉRE - FERENC VÁROSI TORNA CLVB" Br emlékérem (57mm) T:2-
HP 1411
2146139
31395
384
Numismatik
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1920. "Budapesti Egyetemi Athlétikai Club 1898" Br plakett (101,30g/70x46,5mm) T:2 / Hungary ~1920. "Budapest University Athletics Club 1898" Br plaque (101,30g/70x46,5mm) C:XF
HP 5777.
2288599
31396
384
Numismatik
2290816
31397
384
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" Br sportérem (51mm) T:2 ph. 1911724
31398
384
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) ~1925. "Országos Testnevelési Tanács" aranyozott Br emlékérem (60mm) T:1,1-
2253401
31399
384
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Magyar Királyi Testnevelési Főiskola 1925" Br emlékérem, hátoldalon "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (80g/61mm) T:1- / Hungary 1925. "Royal Hungarian College of Physical Education 1925" Br commemorative medallion, on the back with makers mark "BERÁN N. BPEST". Sign.: Lajos Berán (80g/61mm) C:AU 2131605
31400
384
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött Br érem eredeti, sérült dísztokban (60mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF