31360.
384. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
DN "Magyar Századok / X. század, Szent István" aranyozott Cu emlékérem (35mm) T:PP