Vámos Ferenc Lechner Ödön II kötet
Petrovics Elek előszavával (Bp.) 1927. Amicus. 31 l. 10 t. (Magyar művészeti könyvtár 22 sz.) Kiadói, felragasztott képpel (sérült) illusztrált kartonálásban, körülvágatlan.