16734.
385. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 200 HUF
8,49 EUR, 9,14 USD
Végvári Lajos: Munkácsy Mihály élete és művei. Bp., 1958, Akadémia Kiadói. 542 fekete és 3 szÃnes képpel. Életműkatalógus. Kiadói egészvászon kötés, sérült és hiányos papÃr védÅ‘borÃtóval.