16832.
385. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Weiner Mihályné: Felszabadult iparművészet. Bp., 1952, Művelt Nép. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopottas állapotban.