A Nagy Háború írásban és képben. Második rész: A nyugati harctér. I-II. kötet. Szerk: Lándor Tivadar. Bp.,1915, Athenaeum. Aranyozott,gazdagon díszített vászonkötésben, az I. kötetben számos kijáró lappal, a II. kötetben egy tábla kijár, megviselt állapotban.
A Nagy Háború írásban és képben. Első Rész: Északon és délen III-IV. kötet. Bp., 1917, Athenaeum. Aranyozott , gazdagon díszített egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Számos fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, szakadt gerinccel, meglazult, foltos lapokkal. Kijáró melléklettel.
1991-1992 A Militaria Modell Magazin gyűjtőszáma. Bp., Magor. Papírkötés. Rossz állapotban!
Számos kijáró oldallal, számos hiányzó oldallal (1. szám 4-9. oldalak között, 2. szám 22-27. oldalak között, 3. szám címlap-7. oldalak között, 4. szám 20-25. oldalak között, 5. szám 20-27. oldalak között, 6. szám.15/16,19/20 oldalak, 7. szám. 8-15., 18-23. oldalak között, 8. szám. 16-25. oldalak között, 9. szám. 14-23. oldalak között.
"A katonai felsőoktatás reformja- 1993" Konferencián elhangzottak gyűjteménye. Hn., 1993, Honvédelmi Minisztérium Oktatási és Tudományos Főosztály. Papírkötésben, szép állapotban.