Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 426
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2187563
10253
385
260000
2297378
10254
385
Molnár C. Pál (1894-1981): Ásítás. Kis szériás ofszet, papír, 29,5x21 cm 2297381
10255
385
Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonközpontban. Kis szériás ofszet, papír, 29,5x21 cm 2302293
10256
385
2200
Gy. Molnár István (1933-2010): Október. Rézkarc, papír, jelzett, foltos paszpartuban, 19,5×29,5 cm
2144993
10257
385
Molnár Róza (1900-1977): Munkás. Filctoll, papír, enyhén foltos, jelzett, 24×31,5 cm
2145043
10258
385
Molnár Róza (1900-1977): Színes kert. Filctoll, papír, jelzés nélkül. 30,5×43 cm
2303342
10259
385
24000
Morelli Edit (1940): Angyal 2004. Tűzzománc, vörösréz dombormű 40x18 cm, fa keretben. 50x28 cm 2240405
10260
385
Muzsnay Ákos (1945-): Fal I. Rézkarc, merített papír. Jelzett és datált (Muzsnay 2000), művészpéldány: E.A. III/III. Üvegezett fa keretben, 33,5×25,5 cm 2302757
10261
385
cca 1896 Mühlbeck Károly (1869-1943): Besztercebánya (Felvidék) látképe. Tus, pauszpapír, jelzett, kartonra ragasztva, 10×14 cm 2302753
10262
385
cca 1896 Mühlbeck Károly (1869-1943): Pozsony (Felvidék) látképe. Tus, pauszpapír, jelzett, kartonra ragasztva, 9×16 cm
2198411
10263
385
65000
2193123
10264
385
Nagy Barbara (1976-), 5 db mű: Arcképek. Szén, ceruza, papír, jelzett, 31,5x23,5 és 43x30,5 cm közötti méretekben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF